Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. sep
12:00
Ålholm IF
Oversidder
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:00
Ålholm IF
Frederikssund IK
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Ålholm IF
Kvistgård IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:00
Ålholm IF
Espergærde IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Ålholm IF
Hundested IK
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
16:30
Ålholm IF
BSF
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Ålholm IF
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:45
Ålholm IF
AB
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Ålholm IF (1)
FC Galaksi
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Ålholm IF
FC Rudersdal
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Ålholm IF
Måløv BK
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Ramløse IF
Helsinge Fodbold
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:25
Oversidder
Ålholm IF
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:25
Måløv BK
Ramløse IF
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:50
Helsinge Fodbold
Oversidder
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:50
Ålholm IF
Ramløse IF
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Ålholm IF (2)
Gadevang IF
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
Oversidder
Måløv BK
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
Helsinge Fodbold
Ålholm IF
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Ramløse IF
Oversidder
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Måløv BK
Helsinge Fodbold
U12 piger 5:5 (13) begynder - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Ålholm IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Ålholm IF
IF Skjold Birkerød
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Ålholm IF
Oversidder
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Ålholm IF (2)
Espergærde IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Ålholm IF
Vallensbæk IF
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Ålholm IF (1)
Ramløse IF
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Ålholm IF
FC Rudersdal
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:00
Ålholm IF
Fredensborg BI
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:00
Ålholm IF
SSL
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Ålholm IF
Humlebæk BK
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:30
Ålholm IF (3)
Lyngby Boldklub 1921 (Liga)
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Ålholm IF
Farum BK
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. sep
16:30
Ålholm IF
IF Bytoften
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Ålholm IF
Melby-Liseleje IF
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Ålholm IF (1)
Nivå-Kokkedal FK
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Ålholm IF
AB
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Ålholm IF (2)
Kr. Værløse IF (2)
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:00
Ålholm IF
Humlebæk BK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
Ålholm IF
Oversidder
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Ålholm IF
Lynge-Uggeløse IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:45
Ålholm IF (1)
Gilleleje FK
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Ålholm IF
Hareskov IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Ålholm IF (2)
Farum BK
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Ålholm IF (2)
Gørløse SI
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Ålholm IF (1)
Gilleleje FK
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Ålholm IF
Nivå-Kokkedal FK
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|